1396/08/10

مسابقات فوتبال تاکسیرانان بندرانزلی رگزار شد.

1396/06/18

به مناسبت بزرگداشت عید غدیرخم و تجلیل از مقام سادات گرامی مراسمی در روز شنبه مورخ 18 شهریور ماه در محل ساختمان اداری سازمان حمل و نقل واقع در خیابان شهید نواب صفوی برگزار شد. در این مراسم ریاست سازمان به گفتگو با حاضرین در جلسه پرداختند و با اهداء لوح تقدیر و هدایایی از این گرامیان عرصه حمل و نقل شهرستان قدردانی نمودند.

1396/05/15

جلسه آموزشی و توجیهی حمل و نقل دانش آموزی مورخ 15/5/96 در محل سالن اجتماعات شهید چمران برگزار شد.

1396/05/10

نشست صمیمانه شهروندان و اصحاب رسانه با مدیرعامل سازمان تاکسیرانی بندرانزلی روز دوشنبه مورخ 9/5/96 در محل ساختمان اداری سازمان برگزار شد.

1396/05/06

براساس آمارهای اخذ شده از بخش های مختلف سازمان تاکسیرانی بندرانزلی طی سه ماهه نخست سال 1396، عملکرد روزمره سازمان در این مدت مشخص گردیده که جهت اطلاع گزارشی از آن تقدیم می گردد:

  • در حال حاضر در مجموع 2157 خودرو تحت نظارت سازمان تاکسیرانی مشغول به خدمت رسانی هستند که شامل  683 تاکسی گردشی، 227 تاکسی خط ویژه، 58 تاکسی بی سیم، 270 تاکسی آژانسی، 305 وانت بار و 641 خودروی سرویس مدارس می باشد.
  • یکی از وظایفی که سازمان تاکسیرانی بر ذمه خود می داند گشت روزانه بازرسی در سطح شهر با همکاری مأمورین محترم پلیس راهور است تا از این رهگذر میزان تخلفات مشکل آفرین برای ناوگان تاکسیرانی به حداقل برسد که بحمدلله شاهد نتایج مثبت آن نیز هستیم. در بهار 96 مجموعاً 6 مسافربر شخصی و 150 خودروی پارک شده در ایستگاه تاکسی جریمه شدند و کارت تاکسیرانی 4 تاکسی متخلف نیز توقیف گشت.
  • در این مدت 206 پروانه تاکسیرانی مالکین تاکسی و 159 پروانه رانندگان کمکی تمدید گشته و تعداد 189 پروانه برای مالکین و رانندگان جدید الورود نیز صادر گشته است. شایان ذکر است که در مدت مذبور شاهد خرید و فروش 25 خودرو از تاکسی های شهرستان بوده ایم.
  • بخش بررسی شکایات سازمان هرروزه مشغول رسیدگی به شکایات واصله از سوی همشهریان گرامی است. سعی پرسنل و مدیریت سازمان تاکسیرانی بر این است که حتی المقدور با وساطت و تعامل به حل و فصل این اختلافات بپردازند. البته مواردی نیز لاینحل باقی می مانند که پرونده آن به کمیته انظباطی ارجاع می شود. در طی این مدت بخش شکایات سازمان به 33 شکایت واصله رسیدگی نموده که 26 مورد آن به تفاهم منجر شده است.
  • یکی از ارکان مهم سازمان تاکسیرانی کمیته انظباطی است که با حضور اعضاء محترم به بررسی شکایات رسیده می پردازد. در سه ماهه نخست امسال این کمیته 5 بار تشکیل جلسه داده است که در این جلسات شاهد 6 مورد توقیف تاکسی در پارکینگ و 1 مورد جریمه نقدی بوده ایم.
  • تا پایان امسال 399 تاکسی به مرز فرسودگی می رسند و نیاز به اسقاط و جایگزینی با خودروی جدید را دارند. از این تعداد 305 خودرو پایان خرداد ماه اقدام به ثبت نام جهت اسقاط نموده اند که از این تعداد 232 خودروی جدید تحویل صاحبانشان گردیده است.
  • سازمان تاکسیرانی بندرانزلی در راستای بالا بردن فرهنگ ترافیکی تاکسیرانان و آشنایی آنان با جدیدترین قوانین راهنمایی و رانندگی، اقدام به برگزاری مداوم جلسات آموزشی می کند. در این مدت 5 جلسه آموزشی برگزار شده و تعداد 104 نفر از تاکسیرانان نیز در این جلسات حضور یافته اند.
  • در نهایت، بخش اشیاء گمشده سازمان در این مدت 37 مورد از اشیاء گمشده را از تاکسیرانان که همواره امین همشهریان بوده اند تحویل گرفته که از این تعداد 26 مورد از صاحبین این اشیاء با حضور در محل سازمان شیء خود را تحویل گرفته اند..
1396/05/01

نخستین تاکسی با پلاک منطقه آزاد وارد ناوگان تاکسیرانی بندرانزلی شد.

1396/05/01

با هماهنگی های انجام شده از طرف اتحادیه تاکسیرانی کشور با شرکت خودروسازی سایپا، خودروی آریو وارد ناوگان تاکسیرانی کشور شد. در این راستا نخستین خودروی آریو با حضور مدیرعامل محترم سازمان تاکسیرانی به یکی از رانندگان ناوگان تاکسیرانی بندرانزلی تحویل شد.

1396/04/26

هفتمین دوره مسابقات والیبال ساحلی رانندگان تاکسی در دو رده بزرگسالان و پیشکسوتان برگزار شد. این مسابقات در راستای ایفای نقش فرهنگی سازمان تاکسیرانی و در جهت ایجاد فرهنگ قهرمانی و پهلوانی برگزار می شود. این مسابقات با حضور مدیرعامل سازمان تاکسیرانی، پرسنل سازمان و تاکسیرانان علاقه مند برگزار می شود.

 

1396/04/01

به اطلاع کلیه تاکسیرانان محترم می رساند با توجه به توافق صورت گرفته مابین سازمان تاکسیرانی بندرانزلی و اداره پست در خصوص روند تکمیل اظهارنامه مالیاتی تاکسی ها، مالکین تاکسی می توانند با حضور در محل سازمان و تحویل مدارک خود از خدمات نیم بهای پستی بهره مند گردند. لازم به ذکر است مهلت تسلیم اظهارنامه مالیاتی تا پایان تیرماه تعیین گشته است.

 

1396/03/29

روز دوشنبه مورخ 28/3/96 جلسه کمیته انظباطی سازمان تاکسیرانی برای بررسی به شکایات و تخلفات مطروحه تشکیل شد.